Výroba a služby

Ocelové konstrukce

Umíme haly, sklady, přístřešky, tělocvičny. Hledáte-li materiál pro svůj stavební projekt, ocelové konstrukce by měly být na vrcholu vašeho seznamu. Nabízejí mnoho výhod, které je činí ideální volbou pro širokou škálu aplikací. Mezi hlavní benefity patří lehkost, pevnost, velká odolnost a životnost a také flexibilita oceli při zpracování.

Zakázková kovovýroba

V zakázkové kovovýrobě umíme prakticky cokoliv, co vám přijde na mysl. Vedle výrobce jsme také designéři návrhů. Naše nabídka zahrnuje výrobu rozličných kovových konstrukcí do interiéru i exteriéru, brány, ploty, schodiště, zábradlí, balkóny, požární žebříky či mobiliář a další. Naše výrobky jsou navrženy tak, aby byly funkční, odolné a designově přitažlivé.

Ostatní služby

Mezi naše další služby řadíme 3D návrhy a vizualizace projektů, které jsou nedílnou součástí naší nabídky. Dále pak povrchová úprava materiálů včetně lakování a využití specializovaných strojů k dalším úpravám konstrukcí a zakázek z kovu. V neposlední řadě pak finální montáž za použití autojeřábu, nákladního auta, plošiny či vozíků.


Halové ocelové konstrukce

Halové ocelové konstrukce jsou moderním a efektivním řešením pro stavby s velkým vnitřním prostorem, jako jsou sklady, haly a obchodní či sportovní centra. Konstrukce využívají ocelových nosníků, které jsou navzájem propojené a tvoří pevnou a odolnou strukturu. Ocelové halové konstrukce jsou rychle a snadno montovatelné. To umožňuje jejich rychlou výstavbu za relativně nízké náklady. Díky své flexibilitě, udržitelnosti a dlouhověkosti materiálu jsou konstrukce skvělou volbou pro průmyslové a obchodní účely. Ve svém portfoliu máme již nespočet spokojených zákazníků a realizací, které najdete po celé České republice i v Německu.


Ostatní ocelové konstrukce

Pracujeme s ocelí i v rámci menších projektů. Naše práce v sobě nese punc kreativity, profesionality a dlouhověkosti. Ocel je pro nás unikátním materiálem s mnoha výhodami. Je pevná, odolná a při použití vhodné antikorozní úpravy odolná vnějším vlivům. Ocel, a dílce z ní vyrobené, také umožňují snadnou montáž a demontáž, konstrukce může být tedy relativně lehce přenášena a instalována na různých místech. Ocel je materiál, s kterým SIPAMONT kouzlí již více jak 30 let. Umíme tvarově složité lámané střechy, outdoorové i indoorové tradiční i netradiční prvky, které pro vás navrhneme v 3D vizualizaci a vyrobíme na zakázku.


Zábradlí & schodiště

Navrhujeme, vyrábíme a montujeme zábradlí schodišť, ramp, balkónů a teras. Nejčastěji používáme ocel pro její odolnost, pevnost, trvanlivost a také variabilitu zpracování a výsledného designu. Schodiště navrhujeme, vyrábíme a montujeme na zakázku klienta, dle prostor a specifikací. Jakožto ustálený dodavatel na trhu máme mnoho subdodavatelů, a naše výroba tak dokáže splnit i netradiční designové představy klienta. Potrpíme si na detailní a poctivou práci včetně všech povrchových úprav materiálu.


Brány & vrata & ploty

Věnujeme se výrobě a montáži bran, vrat a plotů. Nejprve navrhneme požadovaný design. Poté se kovové prvky řežou a ohýbají podle designu a spojují se pomocí svařování. Následně provedeme povrchovou úpravu, jako je pozinkování í nebo nástřik kovu lakem, což chrání materiál před korozí a povětrnostními vlivy. Dokážeme vytvořit širokou škálu různých designů a stylů, včetně moderních, klasických a rustikálních. Kovové prvky jsou velmi trvanlivé a vyžadují minimální údržbu. V SIPAMONTu vyrábíme posuvné a křídlové brány včetně automatických pohonů. I zde umíme netradiční prvky, jako jsou loga firmy zakomponovaná do výsledného designu.


Balkony & žebříky

Výroba a montáž balkónů a požárních a provozních žebříků (se suchovodem i bez) je další naší výrobní oblastí. Zde je dobré mít na paměti i fakt, že výroba požárních žebříků musí dodržovat specifické normy a požadavky na jejich konstrukci a použití. SIPAMONT má veškerou potřebnou kvalifikaci a certifikaci. V rámci specifických zakázek balkónů umíme jak čisté linie a minimalistický design, tak řemeslnou práci v detailu.


Ostatní výroba z kovu

Dá se říct, že v oblasti kovovýroby dokážeme vyrobit vše, co si náš zákazník vymyslí. Samozřejmě s přihlédnutím k praktické stránce a znalostem a zkušenostem s materiály. Navrhneme praktický nebo designový mobiliář, kovové dveře, nebo boudu pro vašeho psího miláčka. Při zakázkové kovovýrobě dbáme na design a estetický vzhled, a zároveň zohledňujeme funkčnost a praktičnost.

Vítejte ve světě

konstrukcí z oceli a zakázkové kovovýroby

Podívejte se naše moderní a funkční realizace a poptejte nás pro váš projekt.

Jak vypadá spolupráce s námi?

Poptáte

S vedoucím výroby a konstrukcí proberete  vaši představu a vypracuje vám nabídku.

Poptáte

Zpracujeme nabídku

Naše cenová nabídka zohledňuje naše letité know how v oboru i důraz na precizní výsledek. Chceme vždy dodat nejlepší možné řešení.

Zpracujeme nabídku

Doladíme a změříme

Než se pustíme do výroby, probereme si společně veškeré vaše otázky. V zakázkové kovovýrobě pak zaměříme prostory budoucí realizace.

Doladíme a změříme

Vytvoříme 3D návrh

3D návrhy výrobků pomocí 3D modeláře jsou nedílnou součástí naší práce. Zároveň zhotovujeme i detailní výrobní výkresy.

Vytvoříme 3D návrh

Pouštíme se do výroby

Z kovu a oceli vyrábíme už více jak 32 let. Klademe důraz na technickou dokonalost a precizní práci. Na vše dohlíží technický dozor.

Pouštíme se do výroby

Montujeme finální zakázku

Montáž je finálním krokem. K té nám slouží nákladní auto s hydraulickou rukou, autojeřáb a terénní plošina.

Montujeme finální zakázku